Investujte ve Španělsku s námi

Co ve Španělsku děláme

Nabízíme komplexní poradenské služby v češtině na míru pro Vaše investice. Pomáháme též při výběru, nákupu i správě nemovitostí ve španělské Andalusii.

Investice

Zde naleznete nabídku nemovitostí hned u moře za bezkonkurenční ceny. Každou nemovitost jsme na vlastní oči viděli a ověřili základní fakta. Proto za Váš nový výhled ručíme!

Podpora

Zajistíme pro vás poradenské služby v českém jazyce tak, abyste od počátku věděli, do čeho jdete, a měli jistotu, že máte nákup po celou dobu pod kontrolou. S námi bude každý Váš krok srozumitelný.

Správa

Pro nás to nekončí nákupem. Až si např. svou nemovitost koupíte, můžeme pro Vás zajistit její správu přesně dle vašich potřeb. Pronájem, opravy, údržba, komunikace s úřady nebo úklid…

Představujeme

Mgr. Tereza Nováková

Španělsko je pro mě druhým domovem a mám proto velkou radost, že Vám s celým naším týmem můžeme nabízet komplexní služby při realizaci Vašich investičních záměrů a rozvíjení Vašeho podnikání.

Vaše hodnocení

Mrkněte na naši aktuální nabídku!

Luxusní byt 3+kk s balkonem hned u pláže

Apartmán v 1. linii, s překrásnými výhledy, v turisticky oblíbené zóně Aguadulce, podlahová plocha 76 m2, 2 ložnice, terasa, parkovací místo, za 220.000 EUR.

A mnoho dalších nemovitostí

Almería, Malaga, Nerja …

Chci zavolat