Váš výhled je to nejdůležitější

Nabídka nemovitostí ve Španělsku – letovisko Málaga

Díky úzké spolupráci s našimi španělskými partnery v provincii Málaga Vám nyní přinášíme exkluzivní nabídku nemovitostí i z této žádané oblasti španělského pobřeží.

Velká vila 4+KK se soukromým bazénem, zahradou a nádhernými výhledy

Luxusní vila v Nerja (258 m2), 3 ložnice s balkonem, 3 koupelny, terasa, zahrada a soukromý bazén. S překrásnými výhledy doslova z každé místnosti a v blízkosti pláží.

Aparmán duplex 5+kk hned u pláže

Apartmán (210 m2) v Nerja s panoramatickým výhledem na moře, hned u pláže s terasou 50 m2, 3 koupelnami, krbem, komunitním bazénem, zahradou.

Vila 5+kk s výhledem na moře

Developerský projekt vily 5+kk nyní již ve fázi hrubé stavby (187 m2), parcela 293 m2, 4 ložnice , 4 koupelny, terasa, soukromý bazén. S překrásnými výhledy a v blízkosti pláží. Zajímavá investice!

Ático 3+1 v blízkosti nádherných pláží a v srdci městečka Nerja

Luxusní apartmán v srdci exkluzivního městečka Nerja (110 m2), 2 ložnice s balkonem, 2 koupelny, 2 terasy. S překrásnými výhledy a v docházkové blízkosti pláží.

Velká přízemní vila 5+1 v centru Nerja s pozemek , bazénem, 5 minut od pláže.

Velká přízemní vila v centru Nerja (162 m2), pozemek 400 m2, 4 ložnice, obývací pokoj, 2 koupelny, soukromý bazén, parkovací stání. 5 minut od pláže. Zajímavá investice!

Krásná řadovka 4+1, 5 minut od nádherných pláží se svým bazénem, garáží a velkou terasou

Atraktivní řadovka v Nerja (111 m2), 3 ložnice, velký obývací pokoj, 3 koupelny, pěkná terasa (77 m2), parkovací stání a soukromý bazén. S překrásným výhledem a 5 minut od pláže.

Velká řadovka 7+1, 3 minuty od pláže, se svým bazénem, a třemi terasami s překrásným výhledem

Velký řadový dům (168 m2), 6 ložnic, 4 koupelny, úchvatné terasy (3) s nádhernými výhledy na moře, soukromý bazén, v klidné zóně a jen 3 minuty od pláže.

Krásný apartmán 3+1, terasa s úžasným výhledem na moře, s garážový stáním a společným bazénem.

Krásný apartmán v nové a klidné zástavbě poblíž Nerja (70 m2), 2 ložnice, obývací pokoj, 2 koupelny, terasa s úžasným výhledem na moře, s garážový stáním a společným bazénem.

Krásný apartmán 2+1, balkon a společný bazén

Apartmán v pěkném domě severně od centra Nerja (40 m2), 1 ložnice, obývací pokoj s balkonem, krásný výhled, společný bazén.

Apartmán 2+1, balkon a společný bazén

Apartmán v klidné zástavbě, severně od centra Nerja (40 m2), 1 ložnice, obývací pokoj, balkon, společný bazén.

Nevybrali jste si v Malaze?

Prohlédněte si naši nabídku nemovitostí v letovisku Almería, v nejteplejším místě kontinentální Evropy kde zima prakticky neexistuje…

Chci zavolat